Szanowni Państwo,

Po raz kolejny, w bieżącym roku 2015, przystępujemy do akcji pomocy dla Piotrusia prosząc Was o przekazanie dla Niego 1% Waszych podatków za rok 2014. To tylko 1% ale dla Niego to bardzo wiele.

Dziękujemy

Paweł Kołkiewicz

Stowarzyszenie Solidarność Walcząca Oddział Warszawa

****************

1 % dla Piotrusia

Piotruś urodził się 12 czerwca 2008r. jako wcześniak. Cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, Do tej pory nie chodzi, nie potrafi samodzielnie siedzieć, nie mówi Mimo wszystkich trudności i cierpień, Piotruś jest uśmiechniętym i bardzo pogodnym dzieckiem. Ma w sobie dużo radości.


Leczenie i rehabilitacja naszego synka są bardzo kosztowne i długotrwałe. To od nich zależy jakość Jego życia. Obecnie najbardziej potrzebna jest systematyczna rehabilitacja, połączona z innymi zabiegami. Trzeba ją wykonywać stale - kilka razy w tygodniu. Walczymy o to by zmniejszyć jej zależność od innych. Ogromną szansą dla Piotrusia byłby również cykl turnusów rehabilitacyjnych (kompleks zabiegów) dostosowany do stanu zdrowia oraz odpowiedni sprzęt.

Choć usprawnianiu pewnie nie będzie końca, z radością i wielką nadzieją patrzymy na znaczną poprawę, którą już udało nam się uzyskać - dłużej wytrzymuje w pozycji pionizacji, lepiej siedzi, dłużej znosi ćwiczenia ruchowe, zwiększyły się funkcje manualne rączek, lepiej i dłużej trzyma główkę. Łatwiej także Piotrusia ubierać, nie napina się tak mocno.

1% Twojego podatku może zdziałać bardzo wiele

Zwracamy się z prośbą o to, aby wypełniając roczne zeznanie podatkowe PIT , jeśli Państwo mogą nam pomóc, przekazali 1 % swojego podatku na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" KRS: 0000037904 (koniecznie z dopiskiem: "Piotr Sałyga - 11890" (to numer ewidencyjny synka w  Fundacji).

Serdecznie dziękujemy

Aldona i Waldek Sałyga
Rodzice Piotrusia

 

Informacja o akcji 1 % dla Piotrusia w roku 2010 (zobacz...), w 2011 (zobacz...) oraz w 2012 (zobacz...)


1 procent dla Piotrusia - Prosimy, jeśli możesz, pobierz plik i roześlij swoim bliskim i znajomym - pobierz tutaj...

Stowarzyszenie Solidarność Walcząca Oddział Warszawa


Powrót do strony głównej