1 % dla Piotrusia

20 grudnia 2011 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu naszego Synka, Piotrusia i w naszym własnym pragniemy bardzo podziekować Państwu za okazane serce i pomoc. Za przekazanie w rocznym rozliczenia PIT za rok 2010 1% Waszych podatków na konto Piotrusia wspierając Jego leczenie i rehabilitację.

Choć termin rozliczeń podatkowych minął już wiele miesięcy temu, dopiero w połowie listopada 2011 r., Fundacja Dzieciom przelała ofiarowane przez Was pieniądze na konto Piotrusia.

To dzięki nim bedziemy mogli zrefunduować zabiegi rehabilitacyjne czy wizyty lekarskie na podstawie wystawionych nam faktur i rachunków.

Pragnęliśmy napisać do każdego z Państwa i osobiście podziekować przesyłając życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2011 roku. Niestety, uzyskaliśmy informację z Fundacji, że nie dysponują imienną lista darczyńców a jedynie adresami Urzędów Skarbowych, z których przekazywano pieniądze na konto Fundacji. Jest to dla nas niezrozumiałe. Nawet jeśli ktoś z Państwa zaznaczając kwadracik w polu 127 wyraził zgodę na przekaznie swoich danych - dla nas niestety są one niedostępne.

Poniżej znajdą Państwo listę Urzędów Skarbowych, z których przekazywano pieniądze na konto Fundacji i następnie na wydzielony rachunek dla Piotrusia. Mamy nadzieję, że wszyscy z Państwa, którzy wsparli nas, znajdą na niej adresy swoich Urzędów.

Chociaż nadal pozostajecie dla nas anonimowi - dziękujemu Wam z całego serca. Niech w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dobry Bóg ma Was i Wasze Rodziny w opiece.

 


Serdecznie dziękujemy

Aldona i Waldek Sałyga
Rodzice Piotrusia

*********************

Lista Urzedów Skarbowych , z których nadeszły wpłaty na konto naszego Synka:

Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach,
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach,
Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście,
Urząd Skarbowy w Elblągu,
Urząd Skarbowy w Kozienicach,
Urząd Skarbowy w Legionowie,
Urząd Skarbowy w Łomży,
Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim,
Urząd Skarbowy w Otwocku,
Urząd Skarbowy w Piasecznie,
Urząd Skarbowy w Pruszkowie,
Urząd Skarbowy w Raciborzu,
Urząd Skarbowy w Skarżysku-Kamiennej,
Urząd Skarbowy w Sosnowcu,
Urząd Skarbowy w Wołominie,
Urząd Skarbowy Warszawa-Bemowo,
Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany,
Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów,
Urząd Skarbowy Warszawa-Praga,
Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek,
Urząd Skarbowy Warszawa-Ursynów,
Urząd Skarbowy Warszawa-Wawer,
Urząd Skarbowy Warszawa-Wola.

 


1 procent dla Piotrusia - Akcja wspierana przez nasze Stowarzyszenie w roku 2011 , w okresie rozliczeń rocznych dochodów PIT za rok 2010 - zobacz...

 


Powrót do strony głównej