Chcemy Polski bez Tuska

******************

Chcemy Polski bez Donalda Tuska - pobierz...


Antoni Macierewicz i Anna Sikora - 7 września 2011 r. , Łomianki

W środę, 7 września , Anna Sikora i Antoni Macierewicz, posłowie PiS obecnej VI kadencji Sejmu i członkowie Parlamentarnego Zespołu wyjaśniającego katastrofę smoleńską, współautorzy Białej Księgi zawierającej zebrane materiały dotyczące wydarzeń poprzedzajacych tragedię pod Smoleńskiem jak i prowadzonego później śledztwa - wzięli udział w spotkaniu z mieszkańcami Łomianek zorganizowanym m.in. przez nasze Stowarzyszenie . Odbyło się ono w miejscowym ICDS , w tym samym miejscu gdzie w czerwcu b.r organizowaliśmy spotkanie poświęcone Żołnierzom Wyklętym.

Anna Sikora jest kandydatem na posła PiS w nadchodzących wyborach parlamentarnych , w październiku b.r. - z okręgu 20 (podwarszawski) reprezentującego powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawsko-zachodni i wołomiński.

Podczas spotkania zaproszeni goście poruszali aktualne tematy związane z bieżącą sytuacją w Polsce pod rządami Tuska, opowiadali o pracach Parlamentarnego Zespołu wyjaśniającego katastrofę smoleńską i aktualnym stanie śledztwa. Spotkanie urozmaicił koncert muzyczny w wykonaniu Tadeusza Sikory, męża posłanki Anny Sikory , barda Solidarności. Jednym z wykonanych utworów była ballada o żołnierzach z NSZ ( Żołnierzom NSZ - mp3 (3,35 MB) - pobierz/odsłuchaj... ) .

Zarówno tematy poruszane przez posłów PiS podczas rozmowy i późniejsze odpowiedzi na pytania oraz ballady w wykonaniu Tadeusza Sikory spotkały się z gorącym aplauzem ok. 200 przybyłych osób. Dla przybyłych osób przygotowaliśmy wrześniowy numer ,,Alternatywy'' ( do pobrania obok). Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją ze spotkania.

**********************