Jak spadkobiercy Jaruzelskiego przygotowywali się do Marszu Pamięci w Warszawie - zobacz...

Grudzień 2010

10 grudnia 2010 r. - 8 miesięcy od wciąż niewyjaśnionej tragedii pod Smoleńskiem

Po Mszy św. ruszył pochód w stronę Pałacu Prezydenckiego gdzie złożono wieńce i zapalone znicze. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z uroczystości i Marszu Pamięci:

  • Kilkadziesiąt zdjęć z Marszu Pamięci w Warszawie, 10 XII - zobacz...
  • Jak spadkobiercy Jaruzelskiego przygotowywali się do Marszu Pamięci w Warszawie - zobacz...
  • Wieczorna Msza św. i Marsz Pamięci 10.12.2010 (relacja foto i audio) - zobacz...
  • Zakończył sie grudniowy Marsz Pamięci - czytaj...
  • Zobacz/pobierz... grudniowy numer ,,Alternatywy'', 4 strony, poświęcony rocznicy 13XII 1981 r kolportowany podczas Marszu Pamięci w Warszawie

Wśród uczestników Marszu rozprowadziliśmy ok. 2500 szt. ,,Alternatywy'' w formacie A3 poświęconej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego 13 XII 1981 r. zawierający artykuł Jadwigi Chmielowskiej ,,Upaść może naród wielki a zginąć tylko nikczemny'' oraz Piotra Hlebowicza ,,Quo vadis Polsko?'' . Pozostałe 500 sztuk rozdane zostało podczas wieczornicy w Warszawie Międzylesiu 12 XII oraz pod domem sowieckiego bohatera i zdrajcy Polski - Wojciecha Jaruzelskiego w nocy z 12/13 XII .


Paczka na Boże Narodzenie dla żołnierzy AK na Białorusi - pomóż...

Nasze Stowarzyszenie włączyło się do tej wspaniałej akcji, przygotowaliśmy pięć pełnych zestawów paczek. W dniu 30 XI przesyłkę wysłaliśmy na adres Stowarzyszenia Odra-Niemen.

O walkach AK i oddziałów poakowskich za linią Curzona, na terenach dzisiejszej Białorusi w latach 1944-1954 - czytaj tutaj...


Powrót do strony głównej Stowarzyszenia

Powrót do strony głównej